Rekonstrukce koupelny

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci staršího bytu nebo domu, řešením může být i rekonstrukce, která zachová vnější vzhled, ale uvnitř dům zmodernizuje. Záleží na vkusu a přání klienta. Jsou i situace, kdy zákazník koupí starší byt a chce kompletní rekonstrukci bytu. Ta je daleko výhodnější nejen z hlediska financí, ale i z důvodu případné dispoziční změny bytu nebo domu.

Máme profesionální tým odborníků, kteří vědí, jak na to. Zajistíme vám všechny pracovní úkony, které budou potřeba ke zdárné realizaci rekonstrukce vašeho bytu tak, aby navazovaly přesně podle technologických postupů a bez zbytečných prostojů.
Rekonstrukce bytu a domu zahrnuje také obnovu povrchů stěn, stropů, bourání různých příček a stavění nových, renovace podlah, novou elektroinstalaci nebo i vodoinstalaci, malířské práce aj.
Každá rekonstrukce je nejen časově, ale i finančně nákladná a proto si zakládáme na tom, aby se rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce domu povedla přesně podle vašich představ a přání. Klient je u nás totiž na prvním místě.

Naše realizace zde

Rekonstrukce koupelny

Partneři

www.mikastavebni.cz

kontaktujte nás

MI&KA stavební 

Marcela Kašparová

Slavíkova 6142/18d

708 00   Ostrava - Poruba

IČ: 74590391

podnikatelka je zapsaná v živnostenském rejstříku

 

informujte se

E: info@mikastavebni.cz

T: +420 777 115 157


Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz