Rekonstrukce bytů a domů

Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci staršího bytu nebo domu, řešením může být i rekonstrukce, která zachová vnější vzhled, ale uvnitř dům zmodernizuje. Záleží na vkusu a přání klienta. Jsou i situace, kdy zákazník koupí starší byt a chce kompletní rekonstrukci bytu. Ta je daleko výhodnější nejen z hlediska financí, ale i z důvodu případné dispoziční změny bytu nebo domu.

Během několikaletého působení na trhu jsme svým klientům zrealizovali celou řadu rekonstrukcí bytů a domů. Máme profesionální tým odborníků, kteří vědí, jak na to. Zajistíme vám všechny pracovní úkony, které budou potřeba ke zdárné realizaci rekonstrukce vašeho bytu tak, aby navazovaly přesně podle technologických postupů a bez zbytečných prostojů.
Rekonstrukce bytu a domu zahrnuje také obnovu povrchů stěn, stropů, bourání různých příček a stavění nových, renovace podlah, novou elektroinstalaci nebo i vodoinstalaci, malířské práce aj.
Každá rekonstrukce je nejen časově, ale i finančně nákladná a proto si zakládáme na tom, aby se rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce domu povedla přesně podle vašich představ a přání. Klient je u nás totiž na prvním místě.

Naše realizace zde

Rekonstrukce bytů a domů

Partneři

www.mikastavebni.cz

kontaktujte nás

MI&KA stavební s.r.o.

Klínová 620/1

709 00  Ostrava - Hulváky

IČ: 085 63 683

DIČ: CZ08563683

č.ú. 8282199009/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s.

Firma je zapsaná do obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 79962

Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz 

informujte se

E: info@mikastavebni.cz

T: +420 608 885 846


Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz