Stavby na klíč

Pokud hledáte změnu a současné bydlení vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, jsou tady naše služby a nabídka stavby rodinného domu na klíč.

Stavba rodinného domu na klíč je investice na celý život, a proto je detailní a pečlivá příprava a projektová dokumentace velmi důležitá. Zaručuje tak polovinu úspěchu.
Jsme profesionálové ve svém oboru a rádi vám to dokážeme!
Každý klient chce mít svůj dům podle svých představ a záleží jen na klientovi, jestli si vybere rodinný dům na klíč z katalogu, nebo si ho nechá nakreslit na míru s pomocí architekta.
Spolupráce s klientem probíhá formou průběžných konzultací, kdy na základě jeho přání a možností, připravíme návrh a projektovou dokumentaci. Následuje realizace podle stanovených podmínek a klientových představ. Máme dostatek pracovních zkušeností a jsme připraveni splnit všechny klientovi podmínky.
Spolupracujeme s ověřenými partnery a k výstavbě používáme kvalitní materiál. Díky tomu je stavba domu na klíč provedena kvalitně a rychle.
Naše firma dále poskytuje odborné služby v oblasti stavebnictví, nabízíme komplexní rekonstrukce bytů, rekonstrukce domů, provádíme stavby na klíč, tedy stavby rodinných domů od A do Z. Pokud potřebujete pouze novou podlahu nebo zateplit fasádu na svém domě, pro nás to není žádný problém.
Naše portfolio služeb dále obsahuje i elektroinstalace, vodoinstalace a drobné instalatérské práce, malířské práce a další stavební práce, jako pokládka dlažby, práce se sádrokartonem, omítky a další.

Naše realizace zde

Stavby na klíč

Partneři

www.mikastavebni.cz

kontaktujte nás

MI&KA stavební s.r.o.

Klínová 620/1

709 00  Ostrava - Hulváky

IČ: 085 63 683

DIČ: CZ08563683

č.ú. 8282199009/5500, vedený u Raiffeisenbank a.s.

Firma je zapsaná do obchodního rejstříku vedeného krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 79962

Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz 

informujte se

E: info@mikastavebni.cz

T: +420 608 885 846


Subjektem mimosoudního řízení je v případě internetového obchodu Česká obchodní inspekce (ČOI), internetová adresa subjektu: www.coi.cz